5. 12. 2024 ob 10.00, Pekarna Magdalenske mreže
Slovenska filantropija in Pekarna Magdalenske mreže vas ob 5. decembru, mednarodnem dnevu prostovoljcev, vabita na usposabljanje za mentorje in mentorice prostovoljcev na temo pridobivanja, motiviranja in spremljanja prostovoljcev.
Izobraževanje bo potekalo v četrtek, 5. decembra 2024, od 10:00 do 16:00, v prostorih Pekarna Magdalenske mreže, na naslovu Ob železnici 16, Maribor. Izobraževanje za mentorje in koordinatorje prostovoljskega dela o pridobivanju, motiviranju in spremljanju prostovoljcev celostno naslavlja delo s prostovoljci.
Obravnavali bomo teme:
Na izobraževanje se prijavite tukaj. Število prostih mest je omejeno. V primeru večjega števila prijav imajo prednost organizacije iz Mestne občine Maribor.
Izobraževanje bo vodila Tjaša Arko s Slovenske filantropije. Potekalo bo v obliki interaktivnih delavnic, v katerih so udeleženci vabljeni k raziskovanju lastnih praks ter prenosu znanj na področje prostovoljskega dela v organizaciji ali zavodu, iz katerega prihajajo.
Izobraževanje je za udeležence brezplačno, saj je sofinancirano s strani MDDSZ, FIHO in Mestne občine Maribor.